-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512940-3 Набори інструментів) 44510000-8 Знаряддя
Оголошено тендер
624 992.00
UAH
Номер:
7d792835912c4d7aadcff8348486bef4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-13-005096-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
624 992.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знаряддя в асортименті (44512940-3 Набори інструментів) 44510000-8 Знаряддя
Примітки:
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
13.08.2026 11:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума624 992.00 UAH