-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Коронка 45мм, без хвостовика, LT PROSERIES; Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk; 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-06-04-013150-a
Завершена
834.60
UAH з ПДВ
Номер:
d8ce8115c66847a794c8d38c9296aec4
Внутрішній номер закупівлі:
29443282
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-04-013150-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
834.60 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Коронка 45мм, без хвостовика, LT PROSERIES
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Контактна особа:
+380512300301
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Ціна пропозиції
834.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.06.2026 16:42
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6eb9ea5c50d0454d840083ff856db6ee
Ідентифікатор договору:
UA-2026-06-04-013150-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Номер договору:
765-26
Сума договору:
834.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
695.50 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Коронка 45мм, без хвостовика, LT PROSERIES: 246.12000 UAH без ПДВ
Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk: 588.48000 UAH без ПДВ
Хвостовик SDS Plus 600мм, для коронки, Werk: 588.48000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.06.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
02.06.2026 00:00
Статус:
Підписаний