• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Набір матриць для опресовщика М18 НССТ, 16-300мм, DIN22, Milwaukee; 44510000-8 Знаряддя

Завершена

90 538.00 UAH з ПДВ
Номер: 029666d551e842b4ab21dcc5ab71f493
Внутрішній номер закупівлі: 29999934
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-05-006727-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 90 538.00 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Набір матриць для опресовщика М18 НССТ, 16-300мм, DIN22, Milwaukee
Код ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Кількість 1 штука
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 54000, Україна, Миколаївська область, Миколаїв, вул. Новозаводська, 48 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
Ціна пропозиції 90 538.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.08.2026 13:39
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 12467ea0d3fc4a31b1a24e6c49320dc1
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-05-006727-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
Номер договору: 1024-26
Сума договору: 90 538.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 75 448.33 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Набір матриць для опресовщика М18 НССТ, 16-300мм, DIN22, Milwaukee: 90 538.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 03.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 03.08.2026 13:36
Статус:
Підписаний
pdf
1024-26 Дас-Інструмент дог..pdf
asice
1024-26 Дас-Інструмент дог..pdf.asice
pdf
1024-26 Дас-Інструмент дог._Validation_Report.pdf