-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato; Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato; 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-09-01-010149-a
Завершена
5 771.70
UAH з ПДВ
Номер:
08ceda3d17ed4259bbaa1e094b76cfbe
Внутрішній номер закупівлі:
30256961
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-09-01-010149-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
5 771.70 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Контактна особа:
+380512300301
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Ціна пропозиції
5 771.70 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.09.2026 16:36
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
ebe6cda55b484f968cc965eabb7639a5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-09-01-010149-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Номер договору:
1124-26
Сума договору:
5 771.70 UAH з ПДВ
Сума договору:
4 809.75 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Щипці для обжиму кабельних накінечників 260мм, Yato: 5 226.00000 UAH без ПДВ
Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato: 545.70000 UAH без ПДВ
Щипці для обтиску телефонних і комп'ютерних клем RJ, Yato: 545.70000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
25.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
25.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний