-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ручні інструменти в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-28-008974-a
Завершена
81 168.00
UAH з ПДВ
Номер:
8be2ff31da4e4e3f9e30d01706554ddb
Внутрішній номер закупівлі:
30228392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-28-008974-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
81 168.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Валік для фарбування різний з ручкою
Кількість
60 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Вінчик для змішування Д50
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Вінчик для змішування Д80
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Вінчик для змішування Д100
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Граблі віялові Fiskars
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кельма штукатурна
Кількість
16 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кельма для кладки
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кирка з ручкою
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кельма-мастерок
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензель Макловиця
Кількість
74 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик малярський 30 мм
Кількість
6 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик малярський 40 мм
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик малярський 50 мм
Кількість
99 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик малярський 70 мм
Кількість
34 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик малярський 100 мм
Кількість
9 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик 20 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик 25 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик 63 мм, 200 мм
Кількість
10 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Пензлик 80 мм, 500 мм
Кількість
15 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень будівельний 2 м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень будівельний 1 м
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень будівельний 0,8 м
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень магнітний 600
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень магнітний 1000
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рівень рейковий 2,5 м
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рубанок для ГК
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Рубанок столярний
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Склоріз
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Слюсарний кутник
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Терка штукатурна поліуретан 140*280 мм
Кількість
17 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Поліуретанова терка 120*1000
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 300мм
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 450мм
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 600 мм
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 3 см
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 10 см
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 20 см
Кількість
3 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Шпатель 40 см
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кельма кутова внутрішня
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Кельма кутова зовнішня
Кількість
5 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Набір шпателів
Кількість
2 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВТОРГАЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Контактна особа:
+380635844782
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Короленка будинок 8
Ціна пропозиції
81 168.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.08.2026 15:23
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d47c1c36723b43d28ee0946160e30d32
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-28-008974-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КИЇВТОРГАЛЬЯНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44368105
-
Адреса:
09117, Україна, Київська область, місто Біла Церква, вул.Короленка будинок 8
Номер договору:
1078-26
Сума договору:
81 168.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
67 640.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Валік для фарбування різний з ручкою: 108.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д50 : 126.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д80 : 126.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д100 : 180.00000 UAH без ПДВ
Граблі віялові Fiskars: 2 160.00000 UAH без ПДВ
Кельма штукатурна : 240.00000 UAH без ПДВ
Кельма для кладки: 192.00000 UAH без ПДВ
Кирка з ручкою : 1 092.00000 UAH без ПДВ
Кельма-мастерок : 192.00000 UAH без ПДВ
Пензель Макловиця : 144.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 30 мм: 24.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 40 мм : 36.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 50 мм : 48.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 70 мм : 42.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 100 мм : 120.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 20 мм : 24.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 25 мм : 18.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 63 мм, 200 мм : 42.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 80 мм, 500 мм: 180.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 2 м : 1 080.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 1 м : 480.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 0,8 м : 390.00000 UAH без ПДВ
Рівень магнітний 600 : 780.00000 UAH без ПДВ
Рівень магнітний 1000 : 960.00000 UAH без ПДВ
Рівень рейковий 2,5 м : 1 320.00000 UAH без ПДВ
Рубанок для ГК: 1 440.00000 UAH без ПДВ
Рубанок столярний : 6 000.00000 UAH без ПДВ
Склоріз: 180.00000 UAH без ПДВ
Слюсарний кутник : 240.00000 UAH без ПДВ
Терка штукатурна поліуретан 140*280 мм : 240.00000 UAH без ПДВ
Поліуретанова терка 120*1000 : 840.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 300мм: 300.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 450мм : 420.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 600 мм: 600.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 3 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 10 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 20 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 40 см : 360.00000 UAH без ПДВ
Кельма кутова внутрішня : 180.00000 UAH без ПДВ
Кельма кутова зовнішня : 180.00000 UAH без ПДВ
Набір шпателів: 60.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д50 : 126.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д80 : 126.00000 UAH без ПДВ
Вінчик для змішування Д100 : 180.00000 UAH без ПДВ
Граблі віялові Fiskars: 2 160.00000 UAH без ПДВ
Кельма штукатурна : 240.00000 UAH без ПДВ
Кельма для кладки: 192.00000 UAH без ПДВ
Кирка з ручкою : 1 092.00000 UAH без ПДВ
Кельма-мастерок : 192.00000 UAH без ПДВ
Пензель Макловиця : 144.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 30 мм: 24.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 40 мм : 36.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 50 мм : 48.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 70 мм : 42.00000 UAH без ПДВ
Пензлик малярський 100 мм : 120.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 20 мм : 24.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 25 мм : 18.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 63 мм, 200 мм : 42.00000 UAH без ПДВ
Пензлик 80 мм, 500 мм: 180.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 2 м : 1 080.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 1 м : 480.00000 UAH без ПДВ
Рівень будівельний 0,8 м : 390.00000 UAH без ПДВ
Рівень магнітний 600 : 780.00000 UAH без ПДВ
Рівень магнітний 1000 : 960.00000 UAH без ПДВ
Рівень рейковий 2,5 м : 1 320.00000 UAH без ПДВ
Рубанок для ГК: 1 440.00000 UAH без ПДВ
Рубанок столярний : 6 000.00000 UAH без ПДВ
Склоріз: 180.00000 UAH без ПДВ
Слюсарний кутник : 240.00000 UAH без ПДВ
Терка штукатурна поліуретан 140*280 мм : 240.00000 UAH без ПДВ
Поліуретанова терка 120*1000 : 840.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 300мм: 300.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 450мм : 420.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 600 мм: 600.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 3 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 10 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 20 см : 180.00000 UAH без ПДВ
Шпатель 40 см : 360.00000 UAH без ПДВ
Кельма кутова внутрішня : 180.00000 UAH без ПДВ
Кельма кутова зовнішня : 180.00000 UAH без ПДВ
Набір шпателів: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
12.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний