-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бур SDS Max 16*600, Sthor; Бур SDS Max 18*600, Sthor; Бур SDS Max 20*600, Sthor; Бур SDS Max 22*600, Sthor; Бур SDS Max 24*600, Sthor; Бур SDS Max 26*600, Sthor; Молоток 1000г, фібергласова ручка, Virok; 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-20-004807-a
Завершена
7 107.18
UAH з ПДВ
Номер:
5ecd68c812184814b26b6102a5f45370
Внутрішній номер закупівлі:
30142500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-20-004807-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
7 107.18 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бур SDS Max 16*600, Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Бур SDS Max 18*600, Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Бур SDS Max 20*600, Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Бур SDS Max 22*600, Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Бур SDS Max 24*600, Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Бур SDS Max 26*600 Sthor
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Молоток 1000г, фібергласова ручка, Virok
Кількість
4 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Контактна особа:
+380512300301
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Ціна пропозиції
7 107.18 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2026 11:56
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0142e72803f54929b70191d60bb76cc0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-20-004807-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДАС-ІНСТРУМЕНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38976711
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, ПРОСПЕКТ ЛЕНІНА будинок 137 квартира 45
Номер договору:
1048-26
Сума договору:
7 107.18 UAH з ПДВ
Сума договору:
5 922.65 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Бур SDS Max 16*600, Sthor: 578.88000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 18*600, Sthor: 631.31000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 20*600, Sthor: 813.24000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 22*600, Sthor: 920.22000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 24*600, Sthor: 1 028.28000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 26*600 Sthor: 1 273.32000 UAH без ПДВ
Молоток 1000г, фібергласова ручка, Virok: 465.48000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 18*600, Sthor: 631.31000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 20*600, Sthor: 813.24000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 22*600, Sthor: 920.22000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 24*600, Sthor: 1 028.28000 UAH без ПДВ
Бур SDS Max 26*600 Sthor: 1 273.32000 UAH без ПДВ
Молоток 1000г, фібергласова ручка, Virok: 465.48000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
07.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний