-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-07-14-010073-a
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Торги не відбулися
34 835.00
UAH без ПДВ
Номер:
6042a408471b41fba60cc30ea4151ad1
Внутрішній номер закупівлі:
29812975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-14-010073-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
34 835.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
14.07.2026 15:59 - 24.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2026 15:59 - 27.07.2026 09:00
Аукціон:
з 28.07.2026 14:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴34 835.00 Свердла в асортименті (44512910-4 Свердла) 44510000-8 Знаряддя