-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 500 мм; Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 900 мм; 44510000-8 Знаряддя (44512000-2 Ручні інструменти різні)
Тендер Prozorro UA-2026-08-03-008220-a
Завершена
2 335.00
UAH без ПДВ
Номер:
d7192d74b5dd44c58b8a8814b390f806
Внутрішній номер закупівлі:
29976671
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-03-008220-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Євгенія Олейнікова +380504792953 nikoblteplo_sklad@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
2 335.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 500 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 900 мм
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОНОВАЛЕНКО МАРК ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2983409357
-
Контактна особа:
+380504937100
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Адміральська будинок 2А квартира 10
Ціна пропозиції
2 335.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2026 15:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
41e860cc21ce4830879ad7833701b38b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-03-008220-a-a1
Постачальник:
КОНОВАЛЕНКО МАРК ЛЕОНІДОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
2983409357
-
Адреса:
54001, Україна, Миколаївська область, місто Миколаїв, вул.Адміральська будинок 2А квартира 10
Номер договору:
975-26
Сума договору:
2 335.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 500 мм: 910.00000 UAH без ПДВ
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 900 мм: 1 425.00000 UAH без ПДВ
Ключ радіаторний для збирання секцій (з рознімною ручкою) 900 мм: 1 425.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний