-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-08-27-001035-a
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишився день (до 04.09.26 09:00)
179 545.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
01
дн
10
год
32
хв
04
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2cd9dca28b5c4d07bbded7bfd250f3d2
Внутрішній номер закупівлі:
30207095
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-27-001035-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
179 545.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.08.2026 09:31 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
27.08.2026 09:31 - 04.09.2026 09:00
Період оскарження:
27.08.2026 09:31 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 11:54
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴179 545.00 Знаряддя в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя