-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Знаряддя в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Оголошено тендер
215 454.00
UAH
Номер:
41406dcbaf644a858eaa9046c4130f81
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-27-000864-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
215 454.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Знаряддя в асортименті (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Примітки:
відповідно до норм постанови КМУ №1178 від 12.10.2022
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
27.08.2026 09:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума215 454.00 UAH