-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Ручні інструменти різні (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Тендер Prozorro UA-2026-03-11-013159-a
Завершена
40 034.08
UAH без ПДВ
Номер:
90fd076329934f74afa20a1ca535b578
Внутрішній номер закупівлі:
28575094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-03-11-013159-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31319242
-
Адреса:
54034, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Миколаївська, буд. 5-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
40 034.08 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.03.2026 16:24 - 16.03.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.03.2026 16:24 - 19.03.2026 09:00
Аукціон:
20.03.2026 14:57 - 20.03.2026 15:26
Період кваліфікації:
20.03.2026 15:26 - 09.04.2026 11:56
Період завантаження договору:
15.04.2026 00:00 - 25.04.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 034.08 Ручні інструменти різні (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя