• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ручні інструменти різні (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя

Оголошено тендер

48 040.89 UAH
Номер: 89b6d563e2f842e9bc1c4fa04c0ed34e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-03-11-016353-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 48 040.89 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ручні інструменти різні (44512000-2 Ручні інструменти різні) 44510000-8 Знаряддя
Примітки: Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 11.03.2026 16:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума48 040.89 UAH