-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор ViewSonic PA503S або еквівалент)- ID: UA-2021-09-10-000137-c
- Дата створення : 10.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11458409
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотографічне обладнання (мультимедійний проектор з короткофокусним об`єктивом)- ID: UA-2021-09-09-008590-c
- Дата створення : 09.09.21
- Внутрішній номер закупівлі: 11449898
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або ек...×-
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
- ID: UA-2021-07-27-004047-b
- Дата створення : 27.07.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10869146
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або ек...×-
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
- ID: UA-2021-06-29-004240-c
- Дата створення : 29.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10510438
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або ек...×-
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
- ID: UA-2021-06-11-001876-b
- Дата створення : 11.06.21
- Внутрішній номер закупівлі: 10295695
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової...×-
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
- ID: UA-2020-09-15-009285-a
- Дата створення : 15.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6305119
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту грома...×-
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Центр активної молоді»)
- ID: UA-2020-09-09-001330-b
- Дата створення : 09.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6213185
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту гро...×-
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
- ID: UA-2020-09-07-006066-b
- Дата створення : 07.09.20
- Внутрішній номер закупівлі: 6184875
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області. ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 38650000-6 — Фотографічне обладнання (Цифровий фотоапарат для потреб ЦТКЕУМ)- ID: UA-2020-07-15-005548-c
- Дата створення : 15.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5599945
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора)...×-
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
- ID: UA-2019-11-28-001055-b
- Дата створення : 28.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 4080610
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора)...×-
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
- ID: UA-2019-11-08-000182-b
- Дата створення : 08.11.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3985769
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора)...×-
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
- ID: UA-2019-10-23-001760-b
- Дата створення : 23.10.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3921821
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обла...×-
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обладнання кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами.
- ID: UA-2019-09-12-000961-b
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3774535
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор та карта пам’яті для реалізації проекту «Студії порозуміння: від ідеї до реалізац...×-
Проектор та карта пам’яті для реалізації проекту «Студії порозуміння: від ідеї до реалізації» учнями СЗШ №6
- ID: UA-2019-09-10-002719-b
- Дата створення : 10.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3765976
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Проектор для потреб ЦТКЕУМ- ID: UA-2019-08-15-001655-a
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3685616
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради ЄДРПОУ: 02141973ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняЗавершена -