• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)

Торги не відбулися

24 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Номер: 2536946bf6bf4f97be8274a213899a3a
Внутрішній номер закупівлі: 10510438
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-06-29-004240-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 120.00 UAH
Період уточнення: 29.06.2021 13:16 - 05.07.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 29.06.2021 13:16 - 15.07.2021 00:00
Аукціон: з 15.07.2021 12:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент;
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 10.08.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б На карті
Проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 1 штуки
Період постачання до 10.08.2021
Місце постачання 93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
Початкова пропозиція 23 848.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 848.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги 11
Документи 25
Скарги 0