-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-06-29-004240-c
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Період уточнення:
29.06.2021 13:16 - 05.07.2021 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим