-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
Оголошено тендер
24 000.00
UAH
Номер:
0f3235a2f6174a4ba1a63c15c8cb7793
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-06-29-004020-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
29.06.2021 12:51
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент;
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума24 000.00 UAH