-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обладнання кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами.
Тендер Prozorro UA-2019-09-12-000961-b
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 450.00 UAH
Номер:
35258b8573fd4bbf9c27c62342f45440
Внутрішній номер закупівлі:
3774535
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-12-000961-b
Замовник:
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
450.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2019 12:30 - 18.09.2019 15:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2019 12:30 - 28.09.2019 15:00
Аукціон:
30.09.2019 15:04 - 30.09.2019 15:25
Період кваліфікації:
30.09.2019 15:25 - 01.10.2019 09:21
Період завантаження договору:
30.09.2019 15:25 - 20.10.2019 15:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описсубвенція з державного бюджету
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обладнання кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами (субвенція з державного бюджету)
Кількість
10 штуки
Період постачання
15.10.2019 - 15.11.2019
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Вілесова, буд. 10
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
Оскарження: 30.09.2019 15:25 - 12.10.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Оскарження: 30.09.2019 15:25 - 12.10.2019 00:00
Початкова пропозиція
85 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 445.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2019 09:21
Документи
50
Скарги
0
ТОВ "ВЕКТОР-АВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42591555
-
Контактна особа:
Валентина Устименко +380665439778 ustimenko.v@outlook.com
-
Адреса:
02094, Україна, Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ХОТКЕВИЧА ГНАТА, будинок 12, офіс 177
Початкова пропозиція
84 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
83 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
1bfea468cd0c4deb91204478589cd529
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000961-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Номер договору:
471
Сума договору:
83 445.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
15.10.2019 10:23
Статус:
Виконаний