-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обладнання кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами.
83 445.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bfea468cd0c4deb91204478589cd529
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000961-b-b1
Замовник:
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
471
Дата підписання:
15.10.2019 10:23
Період дії договору:
15.10.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
83 445.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 445.00 UAH)
Оплачено:
83 445.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 83 445.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 Фотографічне обладнання (проектор, екран для проектора) для обладнання кабінетів для дітей з особливими освітніми потребами (субвенція з державного бюджету)
Кількість
10 штуки
Період постачання
15.10.2019 - 15.11.2019
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Вілесова, буд. 10
На карті