-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
Тендер Prozorro UA-2019-11-28-001055-b
Завершена
47 992.00
UAH з ПДВ
Номер:
f305ba6c66884607a3b7e68d6575001e
Внутрішній номер закупівлі:
4080610
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-11-28-001055-b
Замовник:
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Згідно ч. 1 ст. 35 Закону переговорна процедура закупівлі - це процедура, що використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю з учасником після проведення переговорів з одним або кількома учасниками. Переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі наявності підстав, що визначені згідно п.4 ч. 2 ст. 35 Закону, в тому числі така процедура може бути застосована, якщо замовником було двічі відмінено тендер через відсутність достатньої кількості учасників, при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
1.Звіт про результати проведення процедури закупівлі№ UA-2019-10-23-001760-b, дата формування звіту: 07 листопада 2019року-подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.
2.Звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2019-11-08-000182-b, дата формування звіту: 23 листопада 2019року-подання для участі в торгах менше двох тендерних ,пропозицій
Очікувана вартість:
47 992.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості поставленого Товару здійснюється Покупцем протягом 15 (п'ятнадцять) банківських днів у розмірі 100% , з моменту передачі Постачальником Товару Покупцю у власність на підставі рахунку та підписаної Сторонами видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
Фінансування: субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами.
Кількість
8 комплект
Період постачання
09.12.2019 - 23.12.2019
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Оскарження: 28.11.2019 11:37 - 09.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380962132095
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 94
Оскарження: 28.11.2019 11:37 - 09.12.2019 00:00
Ціна пропозиції
47 992.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.11.2019 13:07
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
f1d5d924c9a542f78343800e0aabe752
Ідентифікатор договору:
UA-2019-11-28-001055-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380962132095
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, місто Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ будинок 94
Номер договору:
№ 551
Сума договору:
47 992.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
09.12.2019 16:00
Статус:
Виконаний