-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
Тендер Prozorro UA-2019-10-23-001760-b
Торги не відбулися
47 992.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 239.96 UAH
мін. крок: 0.5% або 239.96 UAH
Номер:
9ab485f959b54434a8608ff69aee40db
Внутрішній номер закупівлі:
3921821
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-23-001760-b
Замовник:
Відділ освіти Сєвєродонецької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
47 992.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
239.96 UAH
Період уточнення:
23.10.2019 14:18 - 28.10.2019 16:00
Період прийому пропозицій:
23.10.2019 14:18 - 07.11.2019 16:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата вартості поставленого Товару здійснюється Покупцем протягом 15 (п'ятнадцять) банківських днів у розмірі 100% , з моменту передачі Постачальником Товару Покупцю у власність на підставі рахунку та підписаної Сторонами видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 – 3865000-6 Фотографічне обладнання (Комплект: проектор + екран для проектора) для інклюзивних та спеціальних класів.
Фінансування: Субвенції з державного бюджету.
Кількість
8 штуки
Період постачання
23.11.2019 - 31.12.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС" +380445173587 evgeniy.sadovnikov@inter-systems.com.ua http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська обл., Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Початкова пропозиція
35 190.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
35 190.00 UAH з ПДВ
Документи
36
Скарги
0