-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор ViewSonic PA503S або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-09-10-000137-c
Завершена
120 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 604.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 604.25 UAH
Номер:
d7d0821e8a9147d5a511c6e0b0044b59
Внутрішній номер закупівлі:
11458409
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-09-10-000137-c
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 850.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
604.25 UAH
Період уточнення:
10.09.2021 08:08 - 16.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
10.09.2021 08:08 - 26.09.2021 00:00
Аукціон:
27.09.2021 13:47 - 27.09.2021 14:11
Період кваліфікації:
27.09.2021 14:11 - 01.10.2021 12:41
Період завантаження договору:
01.10.2021 12:41 - 21.10.2021 12:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор ViewSonic PA503S або еквівалент
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 27.10.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
Оскарження: 01.10.2021 12:41 - 12.10.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
34947975
-
Контактна особа:
Александрова Віталіна Геннадіївна +380505758027 34947975@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Добролюбова, буд.3, кв.14
Оскарження: 01.10.2021 12:41 - 12.10.2021 00:00
Початкова пропозиція
102 277.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 540.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.10.2021 12:41
Відповіді на вимоги
11
Документи
47
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
Садовников Євгеній 380445173622 EVGENIY.SADOVNIKOV@INTER-SYSTEMS.COM.UA http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Початкова пропозиція
102 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
98 550.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
24
Скарги
0
Контракти
Номер:
121888f3aaee411db72ee5e23fc3940d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-000137-c-b1
Постачальник:
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34947975
-
Контактна особа:
Александрова Віталіна Геннадіївна +380505758027 34947975@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Добролюбова, буд.3, кв.14
Номер договору:
450
Сума договору:
98 540.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
12.10.2021 15:03
Статус:
Виконаний