-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор ViewSonic PA503S або еквівалент)
98 540.00
UAH без ПДВ
Номер:
121888f3aaee411db72ee5e23fc3940d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-10-000137-c-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34947975
-
Контактна особа:
Александрова Віталіна Геннадіївна +380505758027 34947975@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Добролюбова, буд.3, кв.14
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
450
Дата підписання:
12.10.2021 15:03
Період дії договору:
12.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
98 540.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
98 540.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор ViewSonic PA503S або еквівалент
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
10 штуки
Період постачання
до 27.10.2021
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Управління освіти Сєвєр.міської ВЦА
IBAN:UA818201720344220021000053510
ТОВ "ЕПIЦЕНТР ПЛЮС"
IBAN:UA303808050000000026009624225
Сума
98540.00 UAH
Статус
Оплачений
21.10.2021 13:01
Док-ти
1