-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-06-11-001876-b
Торги не відбулися
24 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 120.00 UAH
Номер:
83ff524d68134c0781e5f5683e3e82b4
Внутрішній номер закупівлі:
10295695
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-06-11-001876-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
120.00 UAH
Період уточнення:
11.06.2021 09:58 - 17.06.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
11.06.2021 09:58 - 27.06.2021 00:00
Аукціон:
з 29.06.2021 14:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б
На карті
Проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 31.07.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
Садовников Євгеній 380445173622 EVGENIY.SADOVNIKOV@INTER-SYSTEMS.COM.UA http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Початкова пропозиція
23 848.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
23 848.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0