• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Фотографічне обладнання (мультимедійний проектор з короткофокусним об`єктивом)

Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову.

Завершена

1 500 600.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 503.00 UAH
Номер: f554363ce8654eb9acf5b18940584fe3
Внутрішній номер закупівлі: 11449898
Ідентифікатор закупівлі: UA-2021-09-09-008590-c   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Надія Гай +380509766931 ngayzakupivly@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 500 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 503.00 UAH
Період уточнення: 09.09.2021 14:46 - 15.09.2021 00:00
Період прийому пропозицій: 09.09.2021 14:46 - 25.09.2021 00:00
Аукціон: 27.09.2021 13:45 - 27.09.2021 14:08
Період кваліфікації: 27.09.2021 14:08 - 28.09.2021 11:10
Період завантаження договору: 28.09.2021 11:10 - 18.10.2021 11:10
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотографічне обладнання (мультимедійний проектор з короткофокусним об`єктивом)
Код ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
Кількість 82 штуки
Період постачання до 26.10.2021
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС

Оскарження: 28.09.2021 11:10 - 09.10.2021 00:00
Початкова пропозиція 1 500 001.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 500 001.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2021 11:10
Відповіді на вимоги 11
Документи 47
Скарги 0
ТОВ Інтеравтоматика
Початкова пропозиція 1 500 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 500 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 11
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: f1cfacc6650d4b9bb81810b11eb5982d
Ідентифікатор договору: UA-2021-09-09-008590-c-b1
Постачальник: ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
Номер договору: 453
Сума договору: 1 500 001.40 UAH без ПДВ
Період дії договору: 13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання: 13.10.2021 14:35
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №453.pdf
pdf
ДОдаткова угода № 1 до дог № 453.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Інформаційний лист1.pdf
pdf
Додаткова угода№2 453.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s