-
Відкриті торги
-
КЕП
Фотографічне обладнання (мультимедійний проектор з короткофокусним об`єктивом)
1 500 001.40
UAH без ПДВ
Номер:
f1cfacc6650d4b9bb81810b11eb5982d
Ідентифікатор договору:
UA-2021-09-09-008590-c-b1
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Надія Гай +380509766931 ngayzakupivly@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ ЕПІЦЕНТР ПЛЮС
×
-
Код ЄДРПОУ:
34947975
-
Контактна особа:
Александрова Віталіна Геннадіївна +380505758027 34947975@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Добролюбова, буд.3, кв.14
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
453
Дата підписання:
13.10.2021 14:35
Період дії договору:
13.10.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
1 500 001.40 UAH без ПДВ
Оплачено:
1 500 001.40 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотографічне обладнання (мультимедійний проектор з короткофокусним об`єктивом)
×
-
Країна виробництва:
CN Китайська Народна Республіка
Кількість
82 штуки
Період постачання
до 26.10.2021
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8566e5c10afd4b5db459c484a962df38
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Постачання товару здійсньється в обсязі, зазначеному у даному договорі, у строк до 31 листопада 2021 року.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
25.10.2021 09:26
Статус:
Опубліковано
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
8b17f72d22524655bdec6acb588e97e2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
У зв'язку із виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють виеонання зобов'язань в строки передбачені договором Сторони дійшли згоди внести зміни до п. "5.1. Постачання товару здійснюється у обсязі, зазначеному у даному договорі, у строк до 25 грудня 2021 року".
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
26.11.2021 12:28
Статус:
Опубліковано