-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Центр активної молоді»)
Тендер Prozorro UA-2020-09-09-001330-b
мова, на якій подаються тендерні пропозиції - українська
Завершена
17 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 85.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 85.00 UAH
Номер:
1a9a360b409f4c769932448b64b50c95
Внутрішній номер закупівлі:
6213185
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-09-001330-b
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
85.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2020 09:53 - 15.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2020 09:53 - 25.09.2020 11:00
Аукціон:
28.09.2020 14:33 - 28.09.2020 15:00
Період кваліфікації:
28.09.2020 15:00 - 29.09.2020 14:14
Період завантаження договору:
29.09.2020 14:14 - 19.10.2020 14:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Центр активної молоді»)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 30.10.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
Оскарження: 29.09.2020 14:14 - 10.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
Садовников Євгеній 380445173622 EVGENIY.SADOVNIKOV@INTER-SYSTEMS.COM.UA http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Оскарження: 29.09.2020 14:14 - 10.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
15 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
13 780.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
29.09.2020 14:14
Документи
32
Скарги
0
ФОП АРТЕМЧУК АНТОН АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082706771
-
Контактна особа:
Артемчук Антон Анатолійович +380676666665 antonartemchuk@gmail.com
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, Корольовський район ВУЛИЦЯ СЕЛЕЦЬКА буд. 15 кв. 57
Початкова пропозиція
14 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
14 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
29
Скарги
0
ФОП Воєділов Ігор Анатолійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3045018815
-
Контактна особа:
Ігор Воєділов +380672691000 380667727454@ukr.net
-
Адреса:
14000, Україна, Чернігівська область, Чернігів, улица Летная 3В, Чернигов, Черниговская область, Украина, 14030
Початкова пропозиція
15 580.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
15 370.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
921d92afd2544aaa8380287f97f57579
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-09-001330-b-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ІНТЕР СИСТЕМС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37653216
-
Контактна особа:
Садовников Євгеній 380445173622 EVGENIY.SADOVNIKOV@INTER-SYSTEMS.COM.UA http://inter-systems.com.ua/
-
Адреса:
02002, Україна, Київська область, Київ, м.Київ, Дніпровський район, ВУЛИЦЯ ЄВГЕНА СВЕРСТЮКА, будинок 19, офіс 830
Номер договору:
№ 356
Сума договору:
13 780.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
11 483.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
13.10.2020 15:09
Статус:
Виконаний