• Відкриті торги
  • КЕП

ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Центр активної молоді»)

Оголошено тендер

17 000.00 UAH
Номер: e9c62c2b954b45c58f58db37c6094ef9
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-09-001614-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Очікувана вартість: 17 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор). Реалізація проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Центр активної молоді»)
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 09.09.2020 09:49

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума17 000.00 UAH