-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
Тендер Prozorro UA-2020-09-07-006066-b
мова, на якій подаються тендерні пропозиції - укераїнська
Завершена
29 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 149.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 149.97 UAH
Номер:
86a6b33703374c52bb7bd5fc4c57c3de
Внутрішній номер закупівлі:
6184875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-07-006066-b
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
29 995.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
149.97 UAH
Період уточнення:
07.09.2020 14:51 - 13.09.2020 13:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2020 14:51 - 23.09.2020 13:00
Аукціон:
24.09.2020 15:17 - 24.09.2020 15:38
Період кваліфікації:
24.09.2020 15:38 - 25.09.2020 13:20
Період завантаження договору:
25.09.2020 13:20 - 15.10.2020 13:20
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП АРТЕМЧУК АНТОН АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 25.09.2020 12:11 - 06.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3082706771
-
Контактна особа:
Артемчук Антон Анатолійович +380676666665 antonartemchuk@gmail.com
-
Адреса:
10009, Україна, Житомирська область, місто Житомир, Корольовський район ВУЛИЦЯ СЕЛЕЦЬКА буд. 15 кв. 57
Оскарження: 25.09.2020 12:11 - 06.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
24 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
24 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
25.09.2020 12:11
Документи
32
Скарги
0
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Оскарження: 25.09.2020 13:20 - 06.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Оскарження: 25.09.2020 13:20 - 06.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
26 994.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
26 994.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.09.2020 13:20
Документи
58
Скарги
0
Контракти
Номер:
87c48063e4514d0b821aecd1a04954a6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-07-006066-b-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Номер договору:
№ 344
Сума договору:
26 994.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
22 495.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
07.10.2020 12:51
Статус:
Виконаний