-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
Тендер Prozorro UA-2020-09-07-006066-b
мова, на якій подаються тендерні пропозиції - укераїнська
Завершена
29 995.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 149.97 UAH
мін. крок: 0.5% або 149.97 UAH
Період уточнення:
07.09.2020 14:51 - 13.09.2020 13:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим