-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього») Д
Оголошено тендер
29 995.00
UAH
Номер:
a399d4f303ef46cb98ba35562801d794
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-09-07-007553-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
29 995.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
Д
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
07.09.2020 14:37
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума29 995.00 UAH