-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
26 994.00
UAH з ПДВ
Номер:
87c48063e4514d0b821aecd1a04954a6
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-07-006066-b-a1
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
№ 344
Дата підписання:
07.10.2020 12:51
Період дії договору:
07.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
26 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 499.00 UAH)
Оплачено:
26 994.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 4 499.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектор для реалізації проекту громадського бюджету м. Сєвєродонецьк «Сучасний комп’ютерний клас «Інфрмаційні технології – шлях до майбутнього»)
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 10.11.2020