-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 -38650000-6 Фотографічне обладнання (Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент та проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2021-07-27-004047-b
Завершена
24 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
eba27818274c463caff77e0866947077
Внутрішній номер закупівлі:
10869146
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-07-27-004047-b
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ЦИВІЛЬНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ СЄВЄРОДОНЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Наталія Тютюннік +380502916940 tyutyunnikn.tender@ukr.net http://sevgoroo.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент
Проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент
Очікувана вартість:
24 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектор BENQ MW550 (9H.JHT77.13E) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 13.08.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б
На карті
Проектор Blitzwolf BW-VP6 (6000 Lumene) або еквівалент
Кількість
1 штуки
Період постачання
до 13.08.2021
Місце постачання
93400, Україна, Луганська область, м.Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 22-б
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ШОКУН ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
Оскарження: 27.07.2021 11:54 - 07.08.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3147512914
-
Контактна особа:
ШОКУН ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ +380505262181
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ будинок 43 квартира 2
Оскарження: 27.07.2021 11:54 - 07.08.2021 00:00
Ціна пропозиції
24 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2021 11:54
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
05c3a4a6670f43db8529e57e2e294fbe
Ідентифікатор договору:
UA-2021-07-27-004047-b-b1
Постачальник:
ШОКУН ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3147512914
-
Контактна особа:
ШОКУН ВІТАЛІЙ ОЛЕГОВИЧ +380505262181
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, місто Сєвєродонецьк, ПРОСПЕКТ ЦЕНТРАЛЬНИЙ будинок 43 квартира 2
Номер договору:
№367
Сума договору:
24 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
10.08.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
10.08.2021 11:57
Статус:
Виконаний