-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
Тендер Prozorro UA-2020-09-15-009285-a
моваяя.на якій подаються тендерні пропозиції-українська
Завершена
269 955.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 349.78 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 349.78 UAH
Номер:
6c0bfcec540447dca42d794f8f7b2f56
Внутрішній номер закупівлі:
6305119
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-09-15-009285-a
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
269 955.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 349.78 UAH
Період уточнення:
15.09.2020 16:36 - 22.09.2020 00:00
Період прийому пропозицій:
15.09.2020 16:36 - 02.10.2020 00:00
Аукціон:
02.10.2020 15:37 - 02.10.2020 15:58
Період кваліфікації:
02.10.2020 15:58 - 05.10.2020 09:19
Період завантаження договору:
05.10.2020 09:19 - 25.10.2020 09:19
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 15.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Оскарження: 05.10.2020 09:19 - 16.10.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Оскарження: 05.10.2020 09:19 - 16.10.2020 00:00
Початкова пропозиція
267 840.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
266 490.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
05.10.2020 09:19
Документи
59
Скарги
0
ФОП ДЗЮБА ОЛЕНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
3239318325
-
Контактна особа:
Філоненко Ярослав +380975299184 filok24@gmail.com
-
Адреса:
02152, Україна, м. Київ, Київ, БУЛЬВАР АМВРОСІЯ БУЧМИ, БУДИНОК 3, КВАРТИРА 68
Початкова пропозиція
268 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
267 570.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
11
Скарги
0
Контракти
Номер:
fc270a6422024fd8b0710b332f573ce3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-15-009285-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Номер договору:
373
Сума договору:
266 490.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
222 075.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання:
21.10.2020 16:48
Статус:
Виконаний