• Відкриті торги
  • КЕП

: ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).

Оголошено тендер

269 955.00 UAH
Номер: 084c36e882ff4095a5f6e03c84ee5061
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-09-15-010977-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Замовник: Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
Очікувана вартість: 269 955.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: : ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 38650000-6 Фотографічне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 15.09.2020 16:20

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума269 955.00 UAH