-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
266 490.00
UAH з ПДВ
Номер:
fc270a6422024fd8b0710b332f573ce3
Ідентифікатор договору:
UA-2020-09-15-009285-a-a1
Замовник:
Відділ освіти Військово-цивільної адміністрації міста Сєвєродонецьк Луганської області.
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141973
-
Контактна особа:
Володимир Миколайович Анцупов +380505593800,+380645223322,+380645223081 tender36@ukr.net
-
Адреса:
93400, Україна, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, ВУЛИЦЯ ВІЛЄСОВА, будинок 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр Борисович 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
373
Дата підписання:
21.10.2020 16:48
Період дії договору:
21.10.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Сума договору:
266 490.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 415.00 UAH)
Оплачено:
266 490.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 44 415.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 - 38650000-6 - Фотографічне обладнання (проектори для оснащення класів Нової української школи).
Кількість
45 штуки
Період постачання
до 15.11.2020
Місце постачання
Відповідно до документації
Оплати
Платник
Одержувач
Сума
Статус
Док-ти
Відділ освіти ВЦА м. Сєвєродонецьк
IBAN:UA138201720344280003000053510
ТОВ "ТКК "ФРАЙ"
IBAN:UA453046650000026009300767872
Сума
266490.00 UAH
Статус
Оплачений
05.11.2020 11:15
Док-ти
1