-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК...×-
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2025-12-03-020235-a
- Дата створення : 03.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27386737
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК...×-
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-12-04-018149-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23522957
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розсл...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-01-29-013044-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20561914
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розсл...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-01-29-012661-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20561798
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розсл...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-01-29-012392-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20561223
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання приміщень- ID: UA-2024-01-29-002514-a
- Дата створення : 29.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20551231
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розс...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-01-25-015038-a
- Дата створення : 25.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20528798
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання за адресою: м. Ужгород, вул. Сонячна, 26 (ДК021:2015:90910000-9-Послу...×-
Послуги з прибирання за адресою: м. Ужгород, вул. Сонячна, 26 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2024-01-22-013647-a
- Дата створення : 22.01.24
- Внутрішній номер закупівлі: 20474045
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з прибирання- ID: UA-2023-12-13-012665-a
- Дата створення : 13.12.23
- Внутрішній номер закупівлі: 20044092
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розсл...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2023-02-13-013018-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16958107
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розсл...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2023-02-13-012476-a
- Дата створення : 13.02.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16957584
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розс...×-
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
- ID: UA-2023-01-23-011777-a
- Дата створення : 23.01.23
- Внутрішній номер закупівлі: 16688904
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіа...×-
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: 79008, м. Львів, вул. М. Кривоноса, 6)
- ID: UA-2022-01-17-002569-c
- Дата створення : 17.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13624253
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управл...×-
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові)
- ID: UA-2021-01-22-001177-c
- Дата створення : 22.01.21
- Внутрішній номер закупівлі: 8222987
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, ро...×-
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
- ID: UA-2020-02-17-002081-a
- Дата створення : 17.02.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4502525
ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняЗавершена -