-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-012476-a
Завершена
55 061.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 275.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 275.31 UAH
Номер:
c53bf5f3846447dda263c935055a5a17
Внутрішній номер закупівлі:
16957584
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-02-13-012476-a
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
55 061.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
13.02.2023 15:32 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.02.2023 15:32 - 21.02.2023 00:00
Аукціон:
21.02.2023 00:01 - 21.02.2023 00:01
Період кваліфікації:
21.02.2023 00:01 - 23.02.2023 12:04
Період завантаження договору:
01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 061.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)