-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
Оголошено тендер
55 061.00
UAH
Номер:
39eb3a6d3fba4b0393293d8298fd96ac
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-02-13-003495-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
55 061.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
13.02.2023 14:43
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
Кількість
10 місяць
Період постачання
до 31.12.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума55 061.00 UAH