-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Василіянок, 6 (ДК021:2015: 90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2023-02-13-012476-a
Завершена
55 061.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 275.31 UAH
мін. крок: 0.5% або 275.31 UAH
Період уточнення:
13.02.2023 15:32 - 18.02.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим