• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Завершена

74 270.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
Номер: c94f169e64a648fd8ff869cdde46b41d
Внутрішній номер закупівлі: 20561223
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-012392-a   
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Контактна особа: Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 74 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.01.2024 15:43 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2024 15:43 - 06.02.2024 00:00
Аукціон: 06.02.2024 11:21 - 06.02.2024 11:56
Період кваліфікації: 06.02.2024 11:56 - 08.02.2024 13:54
Період завантаження договору: 14.02.2024 00:00 - 24.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 270.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)