-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові)
Тендер Prozorro UA-2021-01-22-001177-c
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
371de88fbeef479183291a2bb2a79fc4
Внутрішній номер закупівлі:
8222987
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-01-22-001177-c
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 750.00 UAH
Період уточнення:
22.01.2021 12:49 - 28.01.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
22.01.2021 12:49 - 07.02.2021 10:00
Аукціон:
08.02.2021 11:50 - 08.02.2021 12:17
Період кваліфікації:
08.02.2021 12:17 - 11.02.2021 17:10
Період завантаження договору:
11.02.2021 17:10 - 03.03.2021 17:10
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЛУАТАЦІЙНА СЛУЖБА НОВА ОСЕЛЯ"
Оскарження: 11.02.2021 17:10 - 22.02.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41340972
-
Контактна особа:
Тарас Бербека +380977992880 tberbeka@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Валова 25/4
Оскарження: 11.02.2021 17:10 - 22.02.2021 00:00
Початкова пропозиція
279 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
229 999.99 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2021 17:10
Відповіді на вимоги
9
Документи
32
Скарги
0
ФОП Мальків Андрій Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3013408795
-
Контактна особа:
Андрій Мальків 380673029624 diko307@gmail.com
-
Адреса:
81100, Україна, Львівська область, Пустомити, м. Пустомити, вул. Шевченка, 67
Початкова пропозиція
295 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
230 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
23
Скарги
0
ПП "Клінінг-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35047973
-
Контактна особа:
Оксана Ткач +380689272077 oksana.tkach@cleaning-pro.com.ua
-
Адреса:
79026, Україна, Львівська область, м. Львів, ВУЛИЦЯ САХАРОВА, будинок 37
Початкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
312 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
9
Документи
36
Скарги
0
Контракти
Номер:
e8a24cac5b314367acab602e94436734
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-22-001177-c-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЛУАТАЦІЙНА СЛУЖБА НОВА ОСЕЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41340972
-
Контактна особа:
Тарас Бербека +380977992880 tberbeka@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Валова 25/4
Номер договору:
10/03-16
Сума договору:
229 999.99 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Статус:
Виконаний