-
Відкриті торги
-
КЕП
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові)
229 999.99
UAH без ПДВ
Номер:
e8a24cac5b314367acab602e94436734
Ідентифікатор договору:
UA-2021-01-22-001177-c-a1
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЛУАТАЦІЙНА СЛУЖБА НОВА ОСЕЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41340972
-
Контактна особа:
Тарас Бербека +380977992880 tberbeka@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Валова 25/4
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Номер договору:
10/03-16
Дата підписання:
01.03.2021 00:00
Період дії договору:
01.03.2021 00:00 - 28.02.2022 23:59
Сума договору:
229 999.99 UAH без ПДВ
Оплачено:
229 999.99 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90910000-9 - Послуги з прибирання (Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2021
Внесені зміни
- Дія договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення процедури закупівлі/спрощеної закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в початковому договорі про закупівлю, укладеному в попередньому році, якщо видатки на досягнення цієї цілі затверджено в установленому порядку
Номер:
535e6560df574e0aaeeb50ae407e3cf2
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Продовження строку дії договору на наступний рік
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
29.12.2021 00:00
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
9dbf9fcf1e9040b9bc330b3cf7521dd7
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Укладання додаткової угоди в сумі 45999.99 грн, що не перевищує 20% суми основного договору
Номер додаткової угоди:
2
Дата внесення змін до договору:
19.01.2022 00:00
Статус:
Опубліковано