• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Завершена

55 061.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 275.31 UAH
Номер: f113a2190b724442a4896a48e2c4d726
Внутрішній номер закупівлі: 16958107
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-02-13-013018-a   
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Контактна особа: Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 55 061.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 13.02.2023 15:47 - 18.02.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 13.02.2023 15:47 - 21.02.2023 00:00
Аукціон: 21.02.2023 00:01 - 21.02.2023 00:01
Період кваліфікації: 21.02.2023 00:01 - 23.02.2023 12:07
Період завантаження договору: 01.03.2023 00:00 - 11.03.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴55 061.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)