• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Оголошено тендер

55 061.00 UAH
Номер: 1d1bd5a2a00a4e2eb5eb9ebc2fd91c2f
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-02-13-003560-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Очікувана вартість: 55 061.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Лютий 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 13.02.2023 14:48

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Тернопіль, вул. За Рудкою, 35 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 10 місяць
Період постачання до 31.12.2023

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума55 061.00 UAH