• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Завершена

74 270.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
Номер: 9054be8ef2744488b402af2b2ee70f0e
Внутрішній номер закупівлі: 20561798
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-01-29-012661-a   
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Контактна особа: Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 74 270.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 29.01.2024 15:51 - 03.02.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 29.01.2024 15:51 - 06.02.2024 00:00
Аукціон: 06.02.2024 12:31 - 06.02.2024 13:06
Період кваліфікації: 06.02.2024 13:06 - 12.02.2024 15:13
Період завантаження договору: 18.02.2024 00:00 - 28.02.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴74 270.00 Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)