• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)

Оголошено тендер

74 270.00 UAH
Номер: 0b12b0d6435646bda6c2bcbb07dddd84
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-01-29-004846-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Замовник: Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
Очікувана вартість: 74 270.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 29.01.2024 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Код ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибирання
Кількість 10 місяць
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума74 270.00 UAH