-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень, які орендує Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові за адресою: м. Луцьк, вул. Кривий Вал, 29 (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2024-01-29-012661-a
Завершена
74 270.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
мін. крок: 0.5% або 371.35 UAH
Період уточнення:
29.01.2024 15:51 - 03.02.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим