-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
Тендер Prozorro UA-2020-02-17-002081-a
Завершена
288 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 880.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 880.00 UAH
Номер:
a8ec784815ed4a3baa77ba9c31b53332
Внутрішній номер закупівлі:
4502525
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-02-17-002081-a
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 880.00 UAH
Період уточнення:
17.02.2020 15:29 - 24.02.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
17.02.2020 15:29 - 05.03.2020 18:00
Аукціон:
06.03.2020 13:26 - 06.03.2020 14:17
Період кваліфікації:
06.03.2020 14:17 - 13.03.2020 12:32
Період завантаження договору:
06.03.2020 14:17 - 26.03.2020 14:17
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
01.04.2020 - 31.12.2020
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЛУАТАЦІЙНА СЛУЖБА НОВА ОСЕЛЯ"
Оскарження: 06.03.2020 14:17 - 24.03.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41340972
-
Контактна особа:
Тарас Бербека +380977992880 tberbeka@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Валова 25/4
Оскарження: 06.03.2020 14:17 - 24.03.2020 00:00
Початкова пропозиція
234 999.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.03.2020 12:32
Документи
31
Скарги
0
ФОП "ШИПКО ЮЛІЯ ОЛЕКСІЇВНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2707607342
-
Контактна особа:
Юлія Шипко +380980450152 ulianna2010@gmail.com
-
Адреса:
02068, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ДРАГОМАНОВА, будинок 40Є, квартира 48
Початкова пропозиція
244 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
142 950.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "КЛІН СІТІ СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41405898
-
Контактна особа:
Евгений Костенко +380504149976 e_kostenko@ukr.net
-
Адреса:
03124, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВАСИЛЕНКО, будинок 8 Б, квартира 40
Початкова пропозиція
244 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
143 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
ФОП "ФІЛЬ ТАРАС РОМАНОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3348502155
-
Контактна особа:
Тарас Філь +380964436171 euro.cleaning.ua@gmail.com
-
Адреса:
81156, Україна, Львівська область, Пустомитівський район, село Коцурів, будинок 1341
Початкова пропозиція
286 000.02 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
153 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
35
Скарги
0
ТОВ "ЧЕПУРНА ОСЕЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40297282
-
Контактна особа:
Лілія Новосад +380670080550 office@chepurnaoselya.com.ua
-
Адреса:
79000, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛИЦЯ ЛУКІЯНОВИЧА, будинок 7, квартира 6
Початкова пропозиція
259 200.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
198 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
4
Скарги
0
ТОВ "ІНПЛЕЙС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38441213
-
Контактна особа:
Володимир Калініченко +380673248961 tender@inplace.com.ua
-
Адреса:
03146, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, кімната 230
Початкова пропозиція
261 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
234 800.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "СЕРВІС МЕНЕДЖМЕНТ ІНТЕРНЕШНЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39515563
-
Контактна особа:
Айвар Ковальков +380935483543 tovsmi2014@ukr.net
-
Адреса:
01042, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОВУЛОК НОВОПЕЧЕРСЬКИЙ , будинок 19/3, корпус 1, кімната 5
Початкова пропозиція
262 780.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
259 190.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
19
Скарги
0
Контракти
Номер:
4147fcba6d2041a6857bf5760260059a
Ідентифікатор договору:
UA-2020-02-17-002081-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКСПЛУАТАЦІЙНА СЛУЖБА НОВА ОСЕЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41340972
-
Контактна особа:
Тарас Бербека +380977992880 tberbeka@ukr.net
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, Львів, вул. Валова 25/4
Номер договору:
10/04-24
Сума договору:
142 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.04.2020 00:00 - 28.02.2021 23:59
Дата підписання:
02.04.2020 00:00
Статус:
Виконаний