-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
Оголошено тендер
288 000.00
UAH
Номер:
189cde2114404c38b1c3e045c086fc1e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-02-17-001922-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
Очікувана вартість:
288 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.02.2020 15:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з прибирання приміщень Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2020
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума288 000.00 UAH