-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)
Тендер Prozorro UA-2024-12-04-018149-a
Завершена
900 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 500.00 UAH
Номер:
d3ae69d5fbde4e828f5e75c720e81652
Внутрішній номер закупівлі:
23522957
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-12-04-018149-a
Замовник:
Територіальне управління Державного бюро розслідувань, розташоване у місті Львові
×
-
Код ЄДРПОУ:
42334907
-
Адреса:
79008, Україна, Львівська область, місто Львів, вулиця Кривоноса, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячок Галина Богданівна +380982647508 lvdbr_mtz@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
900 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.12.2024 16:37 - 09.12.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.12.2024 16:37 - 12.12.2024 00:00
Аукціон:
12.12.2024 14:02 - 12.12.2024 14:31
Період кваліфікації:
12.12.2024 14:31 - 17.12.2024 17:44
Період завантаження договору:
23.12.2024 00:00 - 02.01.2025 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴900 000.00 Послуги з прибирання приміщень та прилеглої території адмінбудівель ТУ ДБР у м. Львові (ДК021:2015:90910000-9-Послуги з прибирання)